ART / Oil paintings / Oil painting 16065176

nr 1606 5176

OIL PAINTING

Elin Källman (b. 1977), monogramsignerad a tergo, liggande kvinna. Oil on panel, 25, 5x29 cm, outer dimensions including frame: 32x36,

Elin Källman (f. 1977), monogramsignerad a tergo, liggande kvinna. Olja på pannå, 25,5x29 cm, yttermått inklusive ram: 32x36 cm

700

SEK 350

Monday Mars 18 2024
at 18:36:27

12/3 16:25:03 1      300 kr
14/3 17:46:36 2      Vinnande bud